Вхiд
 +38 (096) 144-39-67
  
 +38 (066) 565-25-54

Про Агенцію

Консалтингова Агенція “Публічні Фінанси” спеціалізується на наданні консалтингових послуг, консультацій, проведенню навчання, семінарів, тренінгів для фахівців сфери публічних фінансів, бюджетних організацій, установ та бізнесу. Ми - команда професіоналів з величезним досвідом та практикою. Ми маємо і цінуємо довіру великої кількості користувачів наших послуг. Приєднуйтесь до нас, та зробіть свою роботу легшою, а свої рішення більш впевненими.

Наші провідні лектори

Людмила Ключник

Людмила Ключник

Досвід на посаді заступника директора Департаменту, начальник відділу методології бухгалтерського обліку та звітності розпорядників бюджетних коштів Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності розпорядників бюджетних коштів та розвитку ДКСУ. Приймала участь у розробці Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі та Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі. Науково-дослідні роботи з питань бухгалтерського обліку та звітності в державному секторі при Науково-дослідному фінансовому інституту ДННУ «Академія фінансового управління». Вивчала міжнародний досвід ведення бухгалтерського обліку в державному секторі в рамках заходів ТАІЕХ та Проекту модернізації державних фінансів. Автор статей в профільних виданнях з питань ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності для бюджетних установ.

Ольга Куценко

Ольга Куценко

Досвід на посаді заступника Директора департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності ДКСУ з розробки нормативних документів з питань ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності для бюджетних установ. Активна участь в заходах з роз'яснення норм Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності для установ державного сектору та заходах з навчання фахівців бухгалтерських служб. Проходила навчання в Міністерстві фінансів Франції та Італії. Консультант компанії EWC- ключовий експерт/тренер в межах проекту. Співавтор навчального посібника «Бухгалтерський облік та внутрішній аудит у державному секторі». Автор статей в профільних виданнях з питань ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності для бюджетних установ.

Навчальна база
Ми проводимо спеціалізовані курси та тренінги для бухгалтерів на базі Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка. Детальніше про курси читайте у розділі "Підготовка бюджетних бухгалтерів"

Корпоративне навчання

Наші можливості дозволяють проводити семінари та тренінги за різною тематикою на території замовника в будь-якому місті України. Залиште свою заявку і ми подбаємо про все інше.

 

 

Наші партнери

В якості партнерів ми залучаємо професіональних фахівців у різних галузях в т.ч. пенсійного законодавства, соціального страхування, оподаткування, трудового права тощо. З нами співпрацюють навчальні центри з підвищення кваліфікації та кафедри вищих навчальних закладів України.

Долучайтесь до співпраці, надсилайте пропозицію за адресою: consultingpfa@gmail.com