Вхiд
 +38 (096) 144-39-67
  
 +38 (066) 565-25-54

Програмне забезпечення для бюджетних організацій

програми для держустанов

Аналізуючи ринок програмного забезпечення для установ державного сектору ми керувались запитами, в першу чергу, працюючих бюджетних бухгалтерів. Тому обрали собі у партнери розробників того програмного забезпечення, яке найбільш відповідає завданням бюджетних установ та організацій. Програми “Платформа моделювання технологічних процесів” (ПМТП) та “Українські бухгалтерські системи” (УБС) максимально відповідають вимогам законодавства щодо ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати та управління персоналом у бюджеті. Тепер, ми не тільки надаємо консалтингові послуги з бухгалтерського обліку. Ми сформували професійну команду, яка буде допомагати якісно та комплексно організувати облік в установах державного сектору за рахунок професійного консалтингу та впровадження програмного забезпечення.

Українські бухгалтерські системи (УБС)

Програмне забезпечення УБС максимально адаптоване під запити бюджетних установ, адже воно просте в експлуатації, регулярно оновлюється та є доступним для більшості бюджетних організацій.

Платформа моделювання технологічних процесів (ПМТП)

Система ПМТП використовує більш технологічні підходи до розробки, тому вона реалізована в архітектурі 3 рівневого клієнт-сервера з використанням хмарних сервісів. Такий підхід дозволяє отримати більше переваг та можливостей, але він і дорожчий.

Ми допоможемо вам обрати програму, яка найбільше підійде для вашої організації, виходячи з ваших потреб.

програма УБС для бюджету

Щоб ознайомитись з програмним забезпеченням залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Детальніше Подати заявку
програмне забезпечення пмтп для бюджетних установ

Щоб ознайомитись з хмарним програмним забезпеченням залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Детальніше Подати заявку